1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чому споживач вибирає сертифіковані товари та послуги

У багатьох з нас ще збереглися спогади про радянське минуле . У тому числі і про високу довіру до “ГОСТ-ів”. У ті часи продукція, вироблена згідно з ГОСТом, автоматично вважалася якісною, тому сумніватися в ній споживачеві не могло прийти в голову. Після розпаду Союзу кожній державі довелося впроваджувати власну систему сертифікації товарів і стандартів якості. І, що важливо, формувати довіру населення до цієї системи .

Сьогодні радянську систему стандартів в Україні замінила сертифікація УкрСЕПРО. Наявність сертифікату УкрСЕПРО - це гарантія відповідності зазначеної продукції тим стандартам і вимогам , які прийняті в країні.

Детальніше...

Як правильно вибрати орган сертифікації

 art2

Якщо спиратися на визначення, то термін «сертифікація» походить від латинського «посвідчення» і означає підтвердження відповідність якості товару або послуги існуючим в країні стандартам якості.

Традиційно послуги з сертифікації увазі отримання заявником підтверджує сертифіката. При цьому об'єктом сертифікації можуть стати як конкретна продукція, так і надані послуги або система менеджменту.

Детальніше...

Випробувальна лабораторія «УкрПромЛаб»: відповідальний підхід, точний результат

art1

 

Завдання випробувальної лабораторії - це проведення необхідних технічних операцій, які дозволяють визначити одну або кілька характеристик відправленого на випробування продукції. Оцінка відповідності в лабораторії проводиться строго відповідно до встановленої процедури. До послуг випробувальних лабораторій найчастіше вдаються органи сертифікації, які надають послуги з сертифікації. Як обов'язкової, так і добровільної.

Детальніше...