1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

9.jpgВипробувальна лабораторія Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРПРОМЛАБ» науковий випробувально-сертифікаційний центр» (ВЛ ТОВ «УКРПРОМЛАБ» НВСЦ) (атестат акредитації НААУ № 2Н1152 від 10.09.2013 р.) створена з метою проведення випробувань і контролю характеристик продукції на відповідність вимогам якості та безпеки в закріпленій сфері акредитації.

У своїй діяльності ВЛ ТОВ «УКРПРОМЛАБ» НВСЦ керується Положенням про випробувальну лабораторію, затвердженим Національним агентством з акредитації України, а в частині якості послуг, які представляються Замовнику - «Настановою з якості», розробленою відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності Випробувальних та калібрувальних лабораторій (ISO/IEC 17025:2005, IDT)» і ДСТУ 3412-96 «Система сертифікації УкрСепро. Вимоги до Випробувальних лабораторій».

ВЛ ТОВ «УКРПРОМЛАБ» НВСЦ має кваліфікованих фахівців, актуалізовану базу нормативних документів, що у поєднанні з сучасною випробувальною і вимірювальною базою дозволяє вирішувати самі складні задачі практично в усіх галузях промисловості.

Ми вдячні Вам за вибір нашої Лабораторії та сподіваємося на подальшу плідну взаємовигідну співпрацю. У свою чергу ми не зупиняємося і продовжуємо розвиток існуючих підходів відповідно до вимог ринкового середовища та потреб наших Партнерів.

 получить сертификат, получение сертификата, получения сертификатов качества, оформить сертификат, заказать сертификат качества, нужен сертификат оценки продукции, выпустить сертификат на оборудование, сертификаты качества, сертификат качества, сертификата соответствия, сертификат соответствия, сертификация, сертификация деталей, быстрая сертификация в украине, сертификат качества продукцию, сертификации укрсепро в Киеве, все види техники нужно сертифицировать, проводим сертификации продукции в лаборатории

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn